February 9, 2023, 1:30 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি আকৌ বজাৰত মূৰ তুলিছে আদানিয়ে, শ্বেয়াৰ মাৰ্কেট স্থিৰ ডাঙৰ চহৰত সৰু কথাতে মানুহক হত্যা, ৫৬ বছৰীয়া লোকক মৰিয়াই নৃশংস হত্যা গ্ৰাহকৰ মূৰত বাঢ়িল ঋণৰ বোজাঃ ৰিজাৰ্ভ বেংকৰ ৰেপোৰেট ৬.৫ শতাংশলৈ লৈ বৃদ্ধি AIUDFৰ বিধায়কৰ আশ্ৰাফুল হুছেইনৰ বিৰুদ্ধে যুৱতীক অপহৰণৰ অভিযোগ ৰাজ্যবাসীৰ বাবে ভাল খবৰ ,অসমৰ আকাশত ন বিমান সংযোগঃ উৰিব পৱন হংস উত্তৰাখণ্ডত ভাইৰেল ফিভাৰত আক্ৰান্ত ৪২ জনকৈ স্কুলীয়া শিক্ষাৰ্থী দেওলীয়া আদানিৰ হাতত এতিয়া কি কি আছে? ৰাষ্ট্ৰীয় মহিলা কাবাদী খেলুৱৈৰ প্ৰশিক্ষক বিৰুদ্ধে শাৰীৰিক নিৰ্যাতনৰ অভিযোগ ভুৱা এনকাউণ্টাৰ কৰি মূল্য ভৰিলে পুলিচে বন বিভাগৰ গাফিলতিৰ বাবেই বনাঞ্চলৰ পৰা জনাঞ্চললৈ ওলাই আহি গঁড়ৰ মৃত্যু

দশম শ্ৰেণীৰ ছাত্ৰী, লিগিৰীপুখুৰী চাহ বাগিচাৰ ১৭ বছৰীয়া কিশোৰী নিৰুদ্দেশ

Reporter Name
  • Update Time : Saturday, May 14, 2022
  • 59 Time View

উজনিৰ লিগিৰীপুখুৰী চাহ বাগিচা এগৰাকী কিশোৰী নিৰুদ্দেশ হৈ থকাৰ ঘটনাই চাঞ্চল্যৰ সৃষ্টি কৰিছে। লিগিৰীপুখুৰী চাহ বাগিচাৰ ১নং লাইনৰ বাসিন্দা অনিল কাদৰৰ কন্যা তথা লিগিৰীপুখুৰী উচ্চ মাধ্যমিক বিদ্যালয়ক দশম শ্ৰেণীৰ ছাত্ৰী প্ৰতিমা কাদৰ নিৰুদ্দেশ হৈ আছে। বিগত ৯ মে’ক পুৱা প্ৰায় ন বজাত স্কুলৰ পোছাকত নিজ গৃহৰ পৰা বিদ্যালয়লৈ ওলাই গৈ নিৰুদ্দেশ হৈ আছে। ছাত্ৰীগৰাকীয়ে বিদ্যালয়ত উপস্থিত হোৱা নাছিল বুলি জানিব পৰা গৈছে। অপহৰণৰ সন্দেহ কৰি পিতৃয়ে নাজিৰা আৰক্ষী থানাত এজাহাৰ দাখিল কৰিছে। একমাত্ৰ ১৭ বছৰীয়া কন্যাক জীৱনৰ একমাত্ৰ সাৰথি বুলি ভবা পিতৃ অনিল কাদৰ আৰু মাতৃ সবিতা কাদৰে ৬ দিন ধৰি চকুলো টুকি সময় পাৰ কৰিছে। কোনো সদাশয় লোকে কন্যাৰ সন্ধান লাভ কৰিলে স্থানীয় আৰক্ষী থানা নতুবা পৰিয়ালৰ ৭০৮৬১-৩৯২৪৫ অথবা ৯১০১৯-৫৪৭১৭ মোবাইল নম্বৰত যোগাযোগ কৰাৰ অনুৰোধ জনাইছে।

 

 

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে