September 27, 2022, 2:53 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি মুকালমুৱাৰ কালাৰচৰত প্ৰধানমন্ত্ৰী আবাস যোজনাৰ গৃহত ব্যাপক অনিয়ম ধেমাজিত ১২ লক্ষাধিক টকাৰ ড্ৰাগছ নিষ্কাশন দৰঙৰ এক লাখ চল্লিশ হাজাৰ পৰিয়ালৰ গৃহত স্বাধীনতা দিৱস পালনৰ ব্যৱস্থা মঙলদৈত ষ্টুডেণ্ট কেডেট কৰ্প’ছ(এছ চি চি)ৰ দৰং জিলা সমিতি গঠন বিশ্বনাথৰ পানীভৰালত বিশ্বনাথ জিলা আৰক্ষীৰ উদ্যোগত নিষিদ্ধ গাঞ্জা দাহ কাৰ্যসূচী বহিঃৰাজ্যত অসমৰ জীয়ৰীৰ ৰহস্যজনক মৃত্যু। ঘৰলৈ আনিবলৈ সক্ষম হোৱা নাই মৃতদেহ SC আৰু STক অপমান কৰিলে গ্ৰেপ্তাৰ হ’ব আপুনি মন্ত্ৰী পদৰ পৰা অপসাৰণ পাৰ্থ চেটাৰ্জীক মন্ত্ৰী পদৰ পৰা অপসাৰণ পাৰ্থ চেটাৰ্জীক পুনৰ মন্ত্ৰী পাৰ্থ চট্টোপাধ্যায়ৰ ঘনিষ্ঠৰ ফ্লেটত ২৭ কোটি ৯০ লাখ টকা উদ্ধাৰ

দক্ষিণ কামৰূপত ‘গংগা’ৰ অভিনতা-অভিনেত্ৰী, গংগা চাবলৈ আহ্বান

Reporter Name
  • Update Time : Monday, April 18, 2022
  • 141 Time View

লোহিত চন্দ্ৰ শালৈ, ছয়গাঁওঃ আজি দক্ষিণ কামৰূপত উপস্থিত হয় ‘গংগা’ৰ ছবিৰ অভিনতা-অভিনেত্ৰী৷ ছয়গাঁও মহাবিদ্যালয়ত জনপ্ৰিয় অভিনেত্ৰী প্ৰস্তুতি পৰাশৰ, ৰাগ ঐনিতম, যোগেশ কাশ্যপ, সংগীত পৰিচালক অজয় ফুকন, নাট্যকাৰ-পৰিচালক অভিজিত ভট্টাচাৰ্যই অসমীয়া বোলছবি ‘গংগা’ৰ প্ৰচাৰ কৰে৷ ছয়গাঁও, মিৰ্জা, বিজয়নগৰকে ধৰি দক্ষিণ কামৰূপৰ কেইবাঠাইটো অভিনেতা, পৰিচালকক মৰম যাচে ৰাইজে৷ ক’ভিডৰ বাবে দুটা বছৰত অসমীয়া ছবি জগতৰ কোনোধৰণৰ নতুন অসমীয়া ছবি মুক্তি পোৱা নাছিল। ক’ভিড পৰিস্থিতিৰ উন্নত হোৱাৰ পিছতে ছয়গাঁও, মিৰ্জা, বিজয়নগৰকে ধৰি দক্ষিণ কামৰূপৰ কেইবাঠাইত গংগাৰ প্ৰচাৰ কৰে। গংগা বোলছবি পিতৃ-মাতৃ, পুত্ৰ-জীয়ৰীৰ ঘটনা পৰিঘটনাৰ আধাৰত প্ৰস্তুত। নতুন প্ৰজন্মই বোলছবিখনৰ জড়িয়তে বহু কথাই শিকিব পাৰিব বুলি অভিনেত্ৰী প্ৰস্তুতি পৰাশৰে মন্তব্য কৰে। অসমবাসী ৰাইজক ৰঙালী বিহুৰ শুভেচ্ছা জ্ঞাপন কৰি অহা ৬ মে’ত মুক্তি লাভ কৰিবলগীয়া গংগা ছবি চাবলৈ ৰাইজক আহ্বান জনাই। প্ৰচাৰ অভিযানত সংগীত পৰিচালক অজয় ফুকনে ছবিখনত সুখ, দুখ, মৰম, ভালপোৱা, এক্সন আদি সকলো দেখিবলৈ পাব ৰাইজে।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে