February 6, 2023, 10:03 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি নগাঁও-মৰিগাঁৱৰ সীমান্তৱৰ্তী কহুঁৱাআটীত আন্তঃৰাষ্ট্ৰীয় শৈৱ সংঘৰ স্থাপনা সমাৰোহ সম্পন্ন মিছন বসুন্ধৰা আঁচনিৰ আবেদনৰ অন্তিম দিন ৩১ মাৰ্চলৈ বৃদ্ধি নগাঁৱৰ হিন্দু মিলন মন্দিৰত মাঘী পূৰ্ণিমা উদযাপন হিমালয়ৰ পাদদেশ আছে বিপদজনক অৱস্থাতঃ তুৰস্কৰ ভূমিকম্পত ২০০ জনৰ প্ৰাণহানি ইটোৰ পিছত সিটো বিৰ্তকই লগ এৰা নাই এজন ভাৰতীয় প্ৰাক্তন ক্ৰিকেটাৰক কাছাৰত চাঞ্চল্যকৰ ঘটনাঃ প্ৰেমিকৰ সৈতে সোনকালে বিয়া হ’ব নোৱাৰাৰ আশংকাত চৰম সিদ্ধান্ত ১৬ বছৰীয়া মাহমুদা বেগমৰ দেশৰ ১০ জন ধনী সাংসদৰ তালিকাত আজমলঃ ১০ বছৰত ৪৮ কোটি টকাৰ সম্পত্তি বৃদ্ধি মাৰ্কিন আকাশত ধ্বংস হ’ল চীনৰ সন্দেহজনক ‘স্পাই বেলুন আৰক্ষীৰ অভিযান চলি আছেঃ শহুৰেকৰ ঘৰতে আত্মহত্যাৰ চেষ্টা ১৮ বছৰীয়া অংকুৰৰ পাকিস্তানৰ প্ৰাক্তন ৰাষ্ট্ৰপতি পাৰভেজ মুশ্বাৰফৰ দেহাৱসান

থানাৰ ভিতৰতে কৰ্তব্যৰত সহ-উপ–পৰিদৰ্শকৰ চাৰ্ভিছ পিষ্টলেৰে মূৰত গুলীয়াই আত্মহনন

Reporter Name
  • Update Time : Monday, March 21, 2022
  • 123 Time View

অসম আৰক্ষীত কৰ্মৰত এগৰাকী সহ-উপ-পৰিদৰ্শকে আজি নিজ চাৰ্ভিছ পিষ্টলেৰে আত্মহত্যা কৰাৰ ঘটনাই তীব্ৰ চাঞ্চল্যৰ সৃষ্টি কৰিছে বৰাকৰ শিলচৰত৷ কাছাৰ জিলাৰ সদৰ শিলচৰৰ সদৰ আৰক্ষী চকীত আত্মহত্যা কৰে সহ-উপ-পৰিদৰ্শক গৌৰ বিজয় সিনহা৷ আৰক্ষী থানাৰ ভিতৰতে কৰ্তব্যৰত অৱস্থাতে মূৰত গুলীয়াই আত্মহত্যা কৰে। জানিব পৰা মতে, আজি দিনৰ প্ৰায় ৩ বজাত আৰক্ষী সহ-উপ–পৰিদৰ্শক গৌৰ বিজয় সিনহাই নিজৰ চাৰ্ভিছ পিষ্টলেৰে কপালত গুলীচালনা কৰি আত্মহত্যা কৰে৷ কাছাৰ জিলাৰ আৰক্ষী অধীক্ষক  ৰমন জ্যোতি কৌৰে ঘটনাস্থলীত উপস্থিত হৈ ঘটনাৰ বুজ লয়। মৃতদেহ আৰক্ষী থানাৰ পৰা নি মৰণোত্তৰ পৰীক্ষা কৰা হৈছে। সহ-উপ-পৰিদৰ্শক গৌৰ বিজয় সিনহাৰ ঘৰ উধৰবন্দৰ মায়নাৰবন্দত। কেইবাবছৰ ধৰি শিলচৰ সদৰ আৰক্ষী থানাত কাম কৰি আছিল। পত্নীৰ সৈতে দুটা পুত্ৰ আৰু এজনী কন্যা আছে৷

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে