May 25, 2022, 1:25 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি গোৱৰ্ধনা আৰক্ষী থানা এলেকাত অঘটনঃ মেচিনত সোমাই ২২ বছৰীয়া শ্ৰমিকৰ মৃত্যু শ্ৰীনগৰত আৰক্ষী জোৱান মালিক চাহিব সৌৰা আনচাৰক গুলীয়াই হত্যা, ৭ বছৰীয়া কন্যা আহত উপায়ুক্তৰ কাৰ্যালয়ৰ সমীপত অচিনাক্ত মৃতদেহ উদ্ধাৰ কামপুৰত পুনৰ বানত উটি গৈ শিশুৰ মৃত্যু তামিলনাডুত বিজেপি নেতাক গুলীয়াই হত্যা মৃত্যু আহে সংগোপনে, মঙলবাৰৰ পুৱাৰ দৌৰেই হৈ পৰিল শেষবাৰৰ দৌৰ… কোকৰাঝাৰত পুনৰাই নাৱালিকাক ধৰ্ষণঃ তিনি পাষণ্ড আফুৰউদ্দিন, মুস্তাফা, ছামেজউদ্দিন গ্ৰেপ্তাৰ বৰক্ষেত্ৰীৰ চৰাঞ্চল পৰিদৰ্শন কংগ্ৰেছী বিধায়ক দিগন্ত বৰ্মন ৰেকিবুদ্দিন আহমেদ, বসন্ত দাসৰ বিৰোধী একত্ৰিত হ’লে দখল কৰিব পাৰিব ৰাষ্ট্ৰপতিৰ আসনঃ নাড্ডাৰ ঘৰত বিজেপিৰ গুৰুত্বপূৰ্ণ বৈঠক অসম আন্দোলনৰ সক্ৰিয় কৰ্মী-সমাজসেৱক থানেশ্বৰ বৰাৰ মৃত্যু, মুখ্যমন্ত্ৰীৰ শোক প্ৰকাশ

ডিব্ৰুগড়ত আপ নেতা মনোজ ধানোৱাৰক উষ্ম আদৰণি

Reporter Name
  • Update Time : Friday, May 6, 2022
  • 19 Time View

ডিব্ৰুগড়ত আজি আপে চমক সৃষ্টিৰ প্ৰয়াস কৰে। শ-শ আম আদমী পাৰ্টিৰ কৰ্মী উপস্থিতিত এক উৎসৱমুখৰ পৰিৱেশৰ সৃষ্টি হয় ডিব্ৰুগড়ৰ মোহনবাৰী বিমানবন্দৰত। দুদিনৰ পূৰ্বে দিল্লীত আম আদমী পাৰ্টিত যোগদান কৰাৰ কংগ্ৰেছৰ প্ৰাক্তন যুৱনেতা মনোজ ধানোৱাৰক আদৰিবলৈআম আদমী পাৰ্টিৰ শ-শ কৰ্মী ডিব্ৰুগডৰ মোহনবাৰী বিমানবন্দৰত উপস্থিত হয়। আপৰ কৰ্মীসকলে অৰবিন্দ কেজৰিৱাল জিন্দাবাদ, মনোজ ধানোৱাৰ জিন্দাবাদ, ভাৰত মাতা কি জয়, জয় আই অসম আদি ধ্বনিৰে মনোজ ধানোৱাৰক উষ্ম আদৰণি জনায়। বৃহস্পতিবাৰে দিনৰ ১ঃ৩০ বজাত মোহনবাৰী বিমান বন্দৰত উপস্থিত হোৱাৰ পিছতেই এক বিশাল বাইক ৰেলীৰ জৰিয়তে ডিব্ৰুগড়লৈ আদৰি অনা হয় মনোজ ধানোৱাৰক। সংবাদ মাধ্যমক সম্বোধন কৰি আপৰ নেতাগৰাকীয়ে কয় যে বিজেপিৰ আমোলত সংঘটিত হোৱাৰ ব্যাপক অনিয়ম আৰু দুৰ্নীতি প্ৰতিৰোধ কৰিবৰ বাবে অসমত আপৰ প্ৰয়োজনীয়তা আছে। যাৰ বাবে কম সময়ৰ ভিতৰত আপে অসমত সুকীয়া এক পৰিৱেশ ৰচনা কৰিবলৈ সক্ষম হ’ব বুলি উল্লেখ কৰে যুৱনেতা মনোজ ধানোৱাৰে। যুৱনেতাগৰাকীয়ে খুব কম সময়ৰ ভিতৰত অসমলৈ দিল্লী মুখ্যমন্ত্ৰী অৰবিন্দ কেজৰিৱালও আহিব বুলি উল্লেখ কৰে।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে