February 1, 2023, 2:40 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি APDCLৰ লোকচানৰ বোজা সাধাৰণ জনতাৰ ওপৰত জাপি দিয়া কাৰ্য মানি লোৱা নহ’বঃ আপ টুকটুকী ছায়া স্মৃতি এম ই মাদ্ৰাছাৰ অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষয়িত্ৰীক বিদায় সম্বৰ্ধনা মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে নাই বুলি কোৱাৰ পাছতো বিজেপিৰ বিধায়ক ৰমাকান্তৰ মতে বাঘ হাজৰিকা আছিল অৰবিন্দ কেজৰিৱালক হত্যাৰ ভাবুকিঃ মাজনিশা আৰক্ষীলৈ আহিল ফোনকল বেবেজীয়াত প্ৰাকৃতিক পৰিবেশত ‘ৰ’দঘাই বেবেজীয়া’ৰ নাট মহোৎসৱৰ সফল সামৰণি আদানি-কাণ্ডৰ ফলত ক্ষতিগ্ৰস্ত ৰাজহুৱা খণ্ডৰ বেংক-বিত্তীয় প্ৰতিষ্ঠানত বিনিয়োগ কৰা অসমৰ লোকৰ ধন কিমান নিৰাপদ? বিবিচিৰ ডকুমেণ্টৰী নিষিদ্ধ সন্দৰ্ভত ৬ ফেব্ৰুৱাৰীত শুনানি গ্ৰহণ কৰিব উচ্চতম ন্যায়ালয়ে জনসংখ্যা নিয়ন্ত্ৰণ আইন প্ৰৱৰ্তন নকৰিলে ৫০ বছৰৰ পিছত সুৰক্ষিত নাথাকিব ৰাম মন্দিৰ আদানিক চেলেঞ্জঃ তথ্যসহকাৰে নাকচ কৰক হিণ্ডেনবাৰ্গৰ অভিযোগ ‘পাঠান’ অপসংস্কৃতি, অপসংস্কৃতিক প্ৰাধান্য দিয়া সকলে ‘পাঠান’ চাইছেঃ ভৱেশ কলিতা

টিহুৰ ৩নং ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাই পথত ডকাইটৰ ৰূপত ভূৱা সাংবাদিক

Reporter Name
  • Update Time : Wednesday, September 23, 2020
  • 124 Time View

মুছলপুৰঃ টিহু আৰক্ষী থানাৰ অন্তৰ্গত ৩১নং ৰাষ্ট্ৰীয় ঘাই পথৰ বিভিন্ন স্থানৰ লগতে নাথকুছিত নিশা নামিলে চাৰিচকীয়া বাহনত অহা যুৱকে নিজকে সাংবাদিক বুলি পৰিচয় দি হিন্দী চিনেমাৰ কাইদাৰে ডকাইটি কাৰ্যত নামি পৰে। এশ গৰু খালে বাঘৰো মৰণ লেখিয়াকৈ মঙলবাৰে নিশা এএছ১৫ এম ৮০০৪ নম্বৰৰ এল্টো বাহনত অহা দুজনীয়া ভূৱা সাংবাদিকৰ দলটোৱে নাথকুছি চ’কত এখন পামচাৰ হোৱা মালবাহী ট্ৰাকক আগচি ধৰি দাবী ধমকিৰে ভিডিঅ’ কৰি নিজকে সাংবাদিক সজাই ভৃতি প্ৰদৰ্শন কৰে।

কিন্তু সেই সময়তে কৰ্তব্যৰত আৰক্ষী জোৱান আগবাঢ়ি অহাত ভূৱা সাংবাদিক দ্বয়ে আৰক্ষীকো ভিডিঅ’ কৰি দাবী ধমকি দিবলৈ চেষ্টা কৰে। সুৰামত্ত ভূৱা সাংবাদিক দ্বয় নিজৰ কাৰ্যসিদ্ধিত বিফল হয় যদিও আৰক্ষীয়ে কৰায়ত্ব কৰাৰ পূৰ্বে ঘটনাস্থলীৰ পৰা পলায়ন কৰে। এই ঘটনাৰ দৃশ্য আৰক্ষী জোৱান এজনে নিজৰ মোৱাইল ফোনত আৱদ্ধ কৰে। কিন্তু এই পৰ্যন্ত যুৱক দুজনৰ পৰিচয় জানিব পৰা হোৱা নাই যদিও টিহু আৰক্ষীয়ে যুৱক দুজনক কৰায়ত্ব কৰাৰ বাবে অভিযান আৰম্ভ কৰিছে৷

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে