July 2, 2022, 1:22 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি দেৱৰাজ ৰয় কলেজত “অসমীয়া গদ্যৰ গতিপথ” শীৰ্ষক মনোজ্ঞ বক্তৃতা অনুষ্ঠান কমতাপুৰ অটোনমাচ কাউঞ্চিলৰ সচিবালয় ভৱনৰ আনুষ্ঠানিক ভাবে মুকলি কমনৱেলথ গেমছত খেলাৰ যোগ্যতা অৰ্জন শিৱসাগৰৰ জীয়ৰী পপী হাজৰিকাই গোৱালপাৰাত অসম আৰক্ষীৰ সঞ্চালক প্ৰধান ভাস্কৰজ্যোতি মহন্তৰ বিশেষ শিশু আৰক্ষী গোটৰ শুভ উদ্বোধন প্ৰথম খোজতে উন্নত ফলাফল পৰমাইভেটি জাতীয় বিদ্যালয়ৰ স্বামী স্ত্ৰীৰ চিপ লৈ আত্মহত্যা বিশিষ্ট সমাজকৰ্মী প্ৰতাপ বৰদলৈৰ পৰলোক নগাঁওত বন্যাৰ্তক বান সাহায্য বিতৰণ কানহায়ালাল হত্যাকাণ্ডৰ তদন্তৰ দায়িত্ব NIAক প্ৰদান কামৰূপ জিলা পথ সুৰক্ষা সমিতিৰ বৈঠক সম্পন্ন

গোৰেশ্বৰত প্ৰথমে পত্নীক হত্যাঃ তাৰ পিছতে আপোন বধী স্বামী, দুটা মৃতদেহ উদ্ধাৰ

Reporter Name
  • Update Time : Friday, June 3, 2022
  • 35 Time View

তামুলপুৰ জিলাৰ গোৰেশ্বৰৰ ঔগুৰীত সংঘটিত হৈছে এক চাঞ্চল্যকৰ কাণ্ড। গোৰেশ্বৰৰ ঔগুৰীৰ হাহদগ্ৰা চুবুৰীৰ ৩০ বছৰীয়া যোগেশ্বৰ বড়ো নামৰ লোকজনে পত্নী অঞ্জু বড়োক (২৭) হত্যা কৰি নিজেও চিপ লৈ আত্মহত্যা কৰাৰ সন্দেহ কৰা হৈছে৷ প্ৰথমে নিজ পত্নী অঞ্জু বড়োক হত্যা, তাৰ পিছতে যোগেশ্বৰ বড়োৱে আত্মহত্যা কৰাৰ সন্দেহ কৰিছে স্থানীয় লোকে৷ ইতিমধ্যে আৰক্ষীয়ে দুটা মৃতদেহ উদ্ধাৰ কৰি ঘটনাৰ তদন্ত আৰম্ভ কৰিছে৷ জানিব পৰা মতে, নিশা প্ৰায় দুই বজাত স্বামী স্ত্ৰীৰ মাজত এক কাজিয়াৰ সুত্ৰপাত হোৱাৰ ফলতে প্ৰথমে যোগেশ্বৰ বড়োৱে নিজৰ পত্নীক দাৰে ঘপিয়াই হত্যা কৰে৷ পত্নীক হত্যা কৰি যোগেশ্বৰ বড়োৱে পত্নীক হত্যা কৰা কোঠাতে চিপ লৈ আত্মহত্যা কৰে৷ হত্যাকাণ্ড সংঘটিত হোৱাৰ সময়ত নিজৰ ৯ বছৰীয়া পুত্ৰ সন্তান ঘৰৰ ভিতৰত শুই আছিল। কণমানিয়ে পিতৃ-মাতৃৰ নিথৰ দেহ প্ৰত্যক্ষ কৰি চিঞৰ-বাখৰ কৰাত ঘটনাস্থলীত স্থানীয় লোক উপস্থিত হয়। গোৰেশ্বৰ আৰক্ষীক স্থানীয় লোকে খবৰ দিয়াত আৰক্ষী উপস্থিত হৈ মৃতদেহ উদ্ধাৰ কৰি মৰণোত্তৰ পৰীক্ষাৰ বাবে মুছলপুৰলৈ প্ৰেৰণ কৰে। পাৰিবাৰিক কন্দলৰ বাবেই যোগেশ্বৰ বড়োৱে পত্নী অঞ্জু বড়োক হত্যা কৰি আত্মহত্যা কৰা চৰ্চা হৈছে যদিও ঘটনাৰ আন ৰহস্যও থাকিব পাৰে৷ সেই কথা নুই কৰিব নোৱাৰি৷

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে