January 30, 2023, 4:42 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি বেবেজীয়াত প্ৰাকৃতিক পৰিবেশত ‘ৰ’দঘাই বেবেজীয়া’ৰ নাট মহোৎসৱৰ সফল সামৰণি আদানি-কাণ্ডৰ ফলত ক্ষতিগ্ৰস্ত ৰাজহুৱা খণ্ডৰ বেংক-বিত্তীয় প্ৰতিষ্ঠানত বিনিয়োগ কৰা অসমৰ লোকৰ ধন কিমান নিৰাপদ? বিবিচিৰ ডকুমেণ্টৰী নিষিদ্ধ সন্দৰ্ভত ৬ ফেব্ৰুৱাৰীত শুনানি গ্ৰহণ কৰিব উচ্চতম ন্যায়ালয়ে জনসংখ্যা নিয়ন্ত্ৰণ আইন প্ৰৱৰ্তন নকৰিলে ৫০ বছৰৰ পিছত সুৰক্ষিত নাথাকিব ৰাম মন্দিৰ আদানিক চেলেঞ্জঃ তথ্যসহকাৰে নাকচ কৰক হিণ্ডেনবাৰ্গৰ অভিযোগ ‘পাঠান’ অপসংস্কৃতি, অপসংস্কৃতিক প্ৰাধান্য দিয়া সকলে ‘পাঠান’ চাইছেঃ ভৱেশ কলিতা ওড়িশাৰ স্বাস্থ্যমন্ত্ৰীলৈ আৰক্ষীৰ গুলী বাঢ়িয়েই আছেঃ ফেব্ৰুৱাৰীৰ পৰা আকৌ বাঢ়িব বিদ্যুৎ মাচুল ৩৭ খন পতাকা উত্তোলনেৰে আৰম্ভ হ’ল সদৌ অসম গ্ৰাম্য পুথিভঁৰাল সন্থাৰ ৰাজ্যিক অধিবেশন কটন বিশ্ববিদ্যালয়ত ড০ সূৰ্য কুমাৰ ভূঞাৰ জন্মদিৱস উদযাপন

গোৰেশ্বৰত প্ৰথমে পত্নীক হত্যাঃ তাৰ পিছতে আপোন বধী স্বামী, দুটা মৃতদেহ উদ্ধাৰ

Reporter Name
  • Update Time : Friday, June 3, 2022
  • 59 Time View

তামুলপুৰ জিলাৰ গোৰেশ্বৰৰ ঔগুৰীত সংঘটিত হৈছে এক চাঞ্চল্যকৰ কাণ্ড। গোৰেশ্বৰৰ ঔগুৰীৰ হাহদগ্ৰা চুবুৰীৰ ৩০ বছৰীয়া যোগেশ্বৰ বড়ো নামৰ লোকজনে পত্নী অঞ্জু বড়োক (২৭) হত্যা কৰি নিজেও চিপ লৈ আত্মহত্যা কৰাৰ সন্দেহ কৰা হৈছে৷ প্ৰথমে নিজ পত্নী অঞ্জু বড়োক হত্যা, তাৰ পিছতে যোগেশ্বৰ বড়োৱে আত্মহত্যা কৰাৰ সন্দেহ কৰিছে স্থানীয় লোকে৷ ইতিমধ্যে আৰক্ষীয়ে দুটা মৃতদেহ উদ্ধাৰ কৰি ঘটনাৰ তদন্ত আৰম্ভ কৰিছে৷ জানিব পৰা মতে, নিশা প্ৰায় দুই বজাত স্বামী স্ত্ৰীৰ মাজত এক কাজিয়াৰ সুত্ৰপাত হোৱাৰ ফলতে প্ৰথমে যোগেশ্বৰ বড়োৱে নিজৰ পত্নীক দাৰে ঘপিয়াই হত্যা কৰে৷ পত্নীক হত্যা কৰি যোগেশ্বৰ বড়োৱে পত্নীক হত্যা কৰা কোঠাতে চিপ লৈ আত্মহত্যা কৰে৷ হত্যাকাণ্ড সংঘটিত হোৱাৰ সময়ত নিজৰ ৯ বছৰীয়া পুত্ৰ সন্তান ঘৰৰ ভিতৰত শুই আছিল। কণমানিয়ে পিতৃ-মাতৃৰ নিথৰ দেহ প্ৰত্যক্ষ কৰি চিঞৰ-বাখৰ কৰাত ঘটনাস্থলীত স্থানীয় লোক উপস্থিত হয়। গোৰেশ্বৰ আৰক্ষীক স্থানীয় লোকে খবৰ দিয়াত আৰক্ষী উপস্থিত হৈ মৃতদেহ উদ্ধাৰ কৰি মৰণোত্তৰ পৰীক্ষাৰ বাবে মুছলপুৰলৈ প্ৰেৰণ কৰে। পাৰিবাৰিক কন্দলৰ বাবেই যোগেশ্বৰ বড়োৱে পত্নী অঞ্জু বড়োক হত্যা কৰি আত্মহত্যা কৰা চৰ্চা হৈছে যদিও ঘটনাৰ আন ৰহস্যও থাকিব পাৰে৷ সেই কথা নুই কৰিব নোৱাৰি৷

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে