February 8, 2023, 9:37 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি আকৌ বজাৰত মূৰ তুলিছে আদানিয়ে, শ্বেয়াৰ মাৰ্কেট স্থিৰ ডাঙৰ চহৰত সৰু কথাতে মানুহক হত্যা, ৫৬ বছৰীয়া লোকক মৰিয়াই নৃশংস হত্যা গ্ৰাহকৰ মূৰত বাঢ়িল ঋণৰ বোজাঃ ৰিজাৰ্ভ বেংকৰ ৰেপোৰেট ৬.৫ শতাংশলৈ লৈ বৃদ্ধি AIUDFৰ বিধায়কৰ আশ্ৰাফুল হুছেইনৰ বিৰুদ্ধে যুৱতীক অপহৰণৰ অভিযোগ ৰাজ্যবাসীৰ বাবে ভাল খবৰ ,অসমৰ আকাশত ন বিমান সংযোগঃ উৰিব পৱন হংস উত্তৰাখণ্ডত ভাইৰেল ফিভাৰত আক্ৰান্ত ৪২ জনকৈ স্কুলীয়া শিক্ষাৰ্থী দেওলীয়া আদানিৰ হাতত এতিয়া কি কি আছে? ৰাষ্ট্ৰীয় মহিলা কাবাদী খেলুৱৈৰ প্ৰশিক্ষক বিৰুদ্ধে শাৰীৰিক নিৰ্যাতনৰ অভিযোগ ভুৱা এনকাউণ্টাৰ কৰি মূল্য ভৰিলে পুলিচে বন বিভাগৰ গাফিলতিৰ বাবেই বনাঞ্চলৰ পৰা জনাঞ্চললৈ ওলাই আহি গঁড়ৰ মৃত্যু

গুৱাহাটীত দলবদ্ধ ধৰ্ষণঃ ভাড়াঘৰলৈ মাতি আনি কিশোৰীক বলাৎকাৰ ৩ যুৱকৰ

Reporter Name
  • Update Time : Friday, January 20, 2023
  • 18 Time View

ডিজিটেল ডেস্কঃ গুৱাহাটী মহানগৰীত পুনৰ সংঘটিত হৈছে এক ভয়ংকৰ ঘটনা। মহানগৰীত নাবালিকাক দলবদ্ধ বলাৎকাৰৰ ঘটনা সংঘটিত হৈছে। ইতিমধ্যে ঘটনা সন্দৰ্ভত আৰক্ষীয়ে ৩ অভিযুক্তক গ্ৰেপ্তাৰ কৰি জে’ললৈ প্ৰেৰণ কৰিছে। আৰক্ষীৰ সূত্ৰই জনোৱা মতে, উৰুকাৰ নিশা বৰ্ষাপাৰাৰ ভাড়াতীয়া হিচাপে থকা বিকি সাহাই এগৰাকী কিশোৰী বান্ধৱীক ফুৰাব নিয়াৰ চলেৰে নিজৰ ভাড়াঘৰলৈ মাতি আনে। ভাড়াঘৰলৈ কিশোৰীগৰাকীক আনি বিকি সাহাই মাৰপিট কৰি বালাৎকাৰ কৰে। সেই সময়ত ভাড়া ঘৰটোত উপস্থিত থকা আন দুজন যুৱকেও কিশোৰীগৰাকীক বলাৎকাৰ কৰে। মূলতঃ তিনি যুৱকে এগৰাকী নাবালিকাক উপৰ্যুপুৰি দলবদ্ধ বলাৎকাৰ কৰে ।

বলাৎকাৰৰ সমগ্ৰ দৃশ্য মোবাইল ফোনৰ কেমেৰাত বন্দী কৰি ৰাখে তিনি যুৱকে। তাৰ পিছত তিনি যুৱকে কিশোৰীগৰাকীক আনৰ আগত এই বলাৎকাৰৰ ঘটনা প্ৰকাশ কৰিলে ভিডিঅ’ ভাইৰেলৰ ভাবুকি দিয়ে। প্ৰাৰম্ভিক অৱস্থাত ভুক্তভোগী কিশোৰীগৰাকীয়ে এই বিষয়ে কাকো জানিবলৈ দিয়া নাছিল যদিও পিছত কিশোৰীগৰাকীয়ে পৰিয়ালৰ সহযোগত যোৱা ১৭ জানুৱাৰীত পাণবজাৰ সদৌ মহিলা আৰক্ষী থানাত এজাহাৰ দাখিল কৰে। এজাহাৰৰ ভিত্তিত আৰক্ষীয়ে এটা গোচৰ ৰুজু কৰি সেইদিনাই তিনি অভিযুক্ত ক্ৰমে বিকি সাহা,পান্না আলী আৰু বিক্কিক গ্ৰেপ্তাৰ কৰি জে’ললৈ প্ৰেৰণ কৰিছে।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে