February 9, 2023, 2:07 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি আকৌ বজাৰত মূৰ তুলিছে আদানিয়ে, শ্বেয়াৰ মাৰ্কেট স্থিৰ ডাঙৰ চহৰত সৰু কথাতে মানুহক হত্যা, ৫৬ বছৰীয়া লোকক মৰিয়াই নৃশংস হত্যা গ্ৰাহকৰ মূৰত বাঢ়িল ঋণৰ বোজাঃ ৰিজাৰ্ভ বেংকৰ ৰেপোৰেট ৬.৫ শতাংশলৈ লৈ বৃদ্ধি AIUDFৰ বিধায়কৰ আশ্ৰাফুল হুছেইনৰ বিৰুদ্ধে যুৱতীক অপহৰণৰ অভিযোগ ৰাজ্যবাসীৰ বাবে ভাল খবৰ ,অসমৰ আকাশত ন বিমান সংযোগঃ উৰিব পৱন হংস উত্তৰাখণ্ডত ভাইৰেল ফিভাৰত আক্ৰান্ত ৪২ জনকৈ স্কুলীয়া শিক্ষাৰ্থী দেওলীয়া আদানিৰ হাতত এতিয়া কি কি আছে? ৰাষ্ট্ৰীয় মহিলা কাবাদী খেলুৱৈৰ প্ৰশিক্ষক বিৰুদ্ধে শাৰীৰিক নিৰ্যাতনৰ অভিযোগ ভুৱা এনকাউণ্টাৰ কৰি মূল্য ভৰিলে পুলিচে বন বিভাগৰ গাফিলতিৰ বাবেই বনাঞ্চলৰ পৰা জনাঞ্চললৈ ওলাই আহি গঁড়ৰ মৃত্যু

কোনো প্ৰধানমন্ত্ৰীয়ে সাধাৰণ মানুহক ইমান ভাল পাব পাৰে, আপোনাক কটুক্তি কৰা মানুহ বহু কম

Reporter Name
  • Update Time : Thursday, September 17, 2020
  • 116 Time View

ডিজিটেল ডেস্কঃ ভাৰতৰ জনপ্ৰিয় প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীৰ ওপজা দিন উপলক্ষে এটা ভিডিঅ’ যোগে অভিনেত্ৰী কংগনা ৰনাৱাটে প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদীক শুভেচ্ছা জ্ঞাপন কৰে৷ ৭০ ছেকেণ্ডৰ ভিডিঅ’ টুইট কৰি কংগনাই প্ৰধানমন্ত্ৰীক দেশৰ জনগণে কিদৰে ভাল পাই সেই কথা উল্লেখ কৰে৷ প্ৰধানমন্ত্ৰীৰ বিৰোধীৰ সংখ্যা বহু কম বুলি কৈ কয় যে এনে মানুহৰ সংখ্যা কম যিসকলে আপোনাক কটুক্তি কৰে৷ কংগনাই কয় যে আপোনাৰ সৈতে কোনো মোৰ কথা হোৱাৰ সুযোগ পোৱা নাই৷

শ্ৰদ্ধাৰ প্ৰধানমন্ত্ৰী নৰেন্দ্ৰ মোদী ডাঙৰীয়া আপোনাক ওপজা দিনৰ শুভেচ্ছা জ্ঞাপন কৰিছো৷ যেতিয়াই দেখা পাইছো তেতিয়াই কেৱল ফটো তুলিছো৷ মই আপোনাক ক’ব খোজো যে আপোনাৰ সৈতে যিধৰণে আচৰণ কৰা হয় তেনে আচৰণ আনৰ সৈতে কৰা নহয়৷ আপুনি নিশ্চয় জানে যে তেনে আচৰণ কৰা লোকৰ সংখ্যা কম৷ এই সকলো প্ৰপগণ্ডা৷ যেতিয়াই মই সাধাৰণ মানুহক দেখো তেতিয়াই মোৰ মনে নকয় যে কোনো প্ৰধানমন্ত্ৰীয়ে সাধাৰণ মানুহক ইমান ভাল পাব পাৰে৷ কোটি কোটি ভাৰতীয়ই আপোনাৰ আদৰ কৰে বুলি কয় কংগনাই৷

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে