February 1, 2023, 1:20 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি APDCLৰ লোকচানৰ বোজা সাধাৰণ জনতাৰ ওপৰত জাপি দিয়া কাৰ্য মানি লোৱা নহ’বঃ আপ টুকটুকী ছায়া স্মৃতি এম ই মাদ্ৰাছাৰ অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষয়িত্ৰীক বিদায় সম্বৰ্ধনা মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে নাই বুলি কোৱাৰ পাছতো বিজেপিৰ বিধায়ক ৰমাকান্তৰ মতে বাঘ হাজৰিকা আছিল অৰবিন্দ কেজৰিৱালক হত্যাৰ ভাবুকিঃ মাজনিশা আৰক্ষীলৈ আহিল ফোনকল বেবেজীয়াত প্ৰাকৃতিক পৰিবেশত ‘ৰ’দঘাই বেবেজীয়া’ৰ নাট মহোৎসৱৰ সফল সামৰণি আদানি-কাণ্ডৰ ফলত ক্ষতিগ্ৰস্ত ৰাজহুৱা খণ্ডৰ বেংক-বিত্তীয় প্ৰতিষ্ঠানত বিনিয়োগ কৰা অসমৰ লোকৰ ধন কিমান নিৰাপদ? বিবিচিৰ ডকুমেণ্টৰী নিষিদ্ধ সন্দৰ্ভত ৬ ফেব্ৰুৱাৰীত শুনানি গ্ৰহণ কৰিব উচ্চতম ন্যায়ালয়ে জনসংখ্যা নিয়ন্ত্ৰণ আইন প্ৰৱৰ্তন নকৰিলে ৫০ বছৰৰ পিছত সুৰক্ষিত নাথাকিব ৰাম মন্দিৰ আদানিক চেলেঞ্জঃ তথ্যসহকাৰে নাকচ কৰক হিণ্ডেনবাৰ্গৰ অভিযোগ ‘পাঠান’ অপসংস্কৃতি, অপসংস্কৃতিক প্ৰাধান্য দিয়া সকলে ‘পাঠান’ চাইছেঃ ভৱেশ কলিতা

কোকৰাঝাৰত পথ দুৰ্ঘটনাত যুৱকৰ মৃত্যু, ৰঙালীৰ আনন্দৰ মাজতে ২৪ ঘণ্টাত প্ৰাণ গ’ল ৪ যুৱকৰ

Reporter Name
  • Update Time : Thursday, April 14, 2022
  • 190 Time View

ৰাজ্যজুৰি ৰঙালী বিহুৰ আনন্দ উলাহৰ মাজতে কোকৰাঝাৰত পুনৰ ভয়াবহ পথ দুৰ্ঘটনাত এগৰাকী যুৱক থিতাতে নিহত হোৱাৰ লগতে দুগৰাকী লোকৰ গুৰুতৰভাৱে আহত হৈছে৷ ডেংখৌ বসুমতাৰী নামৰ যুৱকজনৰ মৃত্যুৰ হোৱাৰ লগতে আহত মৈখাং বসুমতাৰী আৰু কানন গয়াৰীক স্থানীয় লোকৰ সহযোগত হস্পিতালত ভৰ্তি কৰা বুলি জানিব পৰা গৈছে৷ আহত আহত মৈখাং বসুমতাৰী আৰু কানন গয়াৰীৰ অৱস্থা সংকটজনক। কোকৰাঝাৰ কেন্দ্ৰীয় বিদ্যালয়ৰ সমীপত সংঘটিত পথ দুৰ্ঘটনাত কঁচুগাঁৱৰ ডেংখৌ বসুমতাৰী নিহত হৈছে৷ ইটা কঢ়িওৱা মিনি ট্ৰাক আৰু পালছাৰ ২২০ৰ সংঘৰ্ষৰ ফলত থিতাতে নিহত ডেংখৌ বসুমতাৰী। দুৰ্ঘটনাৰ পিছতে মিনি ট্ৰাকত জ্বলি উঠিল জুই। অগ্নিনিৰ্বাপক বাহিনীয়ে নিৰ্বাপিত কৰিলে জুই। কোকৰাঝাৰ মছজিদৰ ওচৰতো আন এক দুৰ্ঘটনা সংঘটিত হয়। গৰুক খুন্দিয়াই বাগৰি পৰে মটৰচাইকেল আৰোহী। চালকৰ অৱস্থা সংকটজনক। যোৱা ২৪ ঘণ্টাত কোকৰাঝাৰত কেইবাটাও পথ দুৰ্ঘটনা সংঘটিত হৈছে। কোকৰাঝাৰত যোৱা ২৪ ঘণ্টাত পথ দুৰ্ঘটনাত মৃত্যু চাৰি যুৱকৰ।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে