February 9, 2023, 1:14 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি আকৌ বজাৰত মূৰ তুলিছে আদানিয়ে, শ্বেয়াৰ মাৰ্কেট স্থিৰ ডাঙৰ চহৰত সৰু কথাতে মানুহক হত্যা, ৫৬ বছৰীয়া লোকক মৰিয়াই নৃশংস হত্যা গ্ৰাহকৰ মূৰত বাঢ়িল ঋণৰ বোজাঃ ৰিজাৰ্ভ বেংকৰ ৰেপোৰেট ৬.৫ শতাংশলৈ লৈ বৃদ্ধি AIUDFৰ বিধায়কৰ আশ্ৰাফুল হুছেইনৰ বিৰুদ্ধে যুৱতীক অপহৰণৰ অভিযোগ ৰাজ্যবাসীৰ বাবে ভাল খবৰ ,অসমৰ আকাশত ন বিমান সংযোগঃ উৰিব পৱন হংস উত্তৰাখণ্ডত ভাইৰেল ফিভাৰত আক্ৰান্ত ৪২ জনকৈ স্কুলীয়া শিক্ষাৰ্থী দেওলীয়া আদানিৰ হাতত এতিয়া কি কি আছে? ৰাষ্ট্ৰীয় মহিলা কাবাদী খেলুৱৈৰ প্ৰশিক্ষক বিৰুদ্ধে শাৰীৰিক নিৰ্যাতনৰ অভিযোগ ভুৱা এনকাউণ্টাৰ কৰি মূল্য ভৰিলে পুলিচে বন বিভাগৰ গাফিলতিৰ বাবেই বনাঞ্চলৰ পৰা জনাঞ্চললৈ ওলাই আহি গঁড়ৰ মৃত্যু

কামৰূপ জিলা উকীল সন্থাৰ নতুন সভাপতি-সম্পাদক নিৰ্বাচিত

Reporter Name
  • Update Time : Saturday, May 21, 2022
  • 60 Time View

পংকজ নাথঃ কামৰূপ জিলা উকীল সন্থাৰ নতুন সভাপতি আৰু সম্পাদক নিৰ্বাচিত হৈছে অধিবক্তা আলতাফ হুছেইন মোল্লা আৰু সীমান্ত ডেকা। যোৱা ১৯ মে’ত অনুষ্ঠিত নিৰ্বাচনৰ ফলাফল ঘোষণা কৰে উকীল সন্থাৰ মুখ্য নিৰ্বাচনী বিষয়া ৰিংকু ঠাকুৰীয়াই। সভাপতি-সম্পাদক পদৰ উপৰিও উপ-সভাপতিৰ দুটা পদত জুৰী শৰ্মা আৰু আৰিফুল ইছলাম, সহকাৰী সম্পাদক পদত জয়ন্ত গোস্বামী আৰু আনোৱাৰ হুছেইন, কোষাধ্যক্ষ পদত চহিদুল ইছলাম, সাংস্কৃতিক সম্পাদক পদত জয়ন্ত কুমাৰ ৰাভা, লাইব্ৰেৰী সম্পাদক হিচাপে আকবৰ হুচেইন, আলোচনী সম্পাদক হিচাপে ইছমাইল হুচেইন আৰু খেল সম্পাদক হিচাপে প্ৰশান্ত কলিতা নিৰ্বাচিত হৈছে। কাৰ্যনিৰ্বাহ সদস্য পদত ইলা দাস, তপন কুমাৰ দাস, জেহেৰুল ইছলাম আনচাৰী, বিভা সিংহা, চফিকুল ইচলাম, চাৰ্জীবুল হক চৌধুৰী, হিয়ামনি দাস আৰু মহম্মদ আলি জিন্না নিৰ্বাচিত হৈছে। আমিনগাঁওস্থিত কামৰূপ জিলা উকীল সন্থাৰ বৰ্তমানৰ সভাপতি শচীন নাথ আৰু সম্পাদক খলিলুৰ ৰহমানৰ উপৰিও অন্যান্য অধিবক্তাসকলে নৱ নিৰ্বাচিত সমিতিখনক শুভেচ্ছা জ্ঞাপন কৰিছে।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে