May 25, 2022, 12:23 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি গোৱৰ্ধনা আৰক্ষী থানা এলেকাত অঘটনঃ মেচিনত সোমাই ২২ বছৰীয়া শ্ৰমিকৰ মৃত্যু শ্ৰীনগৰত আৰক্ষী জোৱান মালিক চাহিব সৌৰা আনচাৰক গুলীয়াই হত্যা, ৭ বছৰীয়া কন্যা আহত উপায়ুক্তৰ কাৰ্যালয়ৰ সমীপত অচিনাক্ত মৃতদেহ উদ্ধাৰ কামপুৰত পুনৰ বানত উটি গৈ শিশুৰ মৃত্যু তামিলনাডুত বিজেপি নেতাক গুলীয়াই হত্যা মৃত্যু আহে সংগোপনে, মঙলবাৰৰ পুৱাৰ দৌৰেই হৈ পৰিল শেষবাৰৰ দৌৰ… কোকৰাঝাৰত পুনৰাই নাৱালিকাক ধৰ্ষণঃ তিনি পাষণ্ড আফুৰউদ্দিন, মুস্তাফা, ছামেজউদ্দিন গ্ৰেপ্তাৰ বৰক্ষেত্ৰীৰ চৰাঞ্চল পৰিদৰ্শন কংগ্ৰেছী বিধায়ক দিগন্ত বৰ্মন ৰেকিবুদ্দিন আহমেদ, বসন্ত দাসৰ বিৰোধী একত্ৰিত হ’লে দখল কৰিব পাৰিব ৰাষ্ট্ৰপতিৰ আসনঃ নাড্ডাৰ ঘৰত বিজেপিৰ গুৰুত্বপূৰ্ণ বৈঠক অসম আন্দোলনৰ সক্ৰিয় কৰ্মী-সমাজসেৱক থানেশ্বৰ বৰাৰ মৃত্যু, মুখ্যমন্ত্ৰীৰ শোক প্ৰকাশ

কর্মশ্রী বঁটা প্রাপ্ত অতিৰিক্ত উপায়ুক্ত বিতোপন নেওগক কলিয়াবৰত উষ্ম আদৰণি

Reporter Name
  • Update Time : Saturday, April 23, 2022
  • 19 Time View

কলিয়াবৰৰ পৰা মুনিলাল গুপ্তাঃ অসম চৰকাৰৰ কর্মশ্রী বঁটা প্ৰাপক কলিয়াবৰৰ প্ৰাক্তন মহকুমাধিপতি তথা বৰ্তমানৰ শিৱসাগৰৰ অতিৰিক্ত উপায়ুক্ত বিতোপন নেওগক কলিয়াবৰবাসীয়ে উষ্ম আদৰণি জনাই। মহকুমাধিপতি হিচাপে কলিয়াবৰৰ পৰ্যটন ক্ষেত্ৰখনক আগুৱাই নিয়াৰ ক্ষেত্ৰত বিতোপন নেওগৰ অৱদানক প্ৰশংসা কৰিছিল ৰাইজে। কলিয়াবৰৰ পৰ্যটনস্থলীসমূহ জনমানসৰ মাজত তথা বিশ্বৰ পৰ্যটন মানচিত্ৰত তুলি ধৰাৰ যি সপোন দেখিছিল সেয়া বাস্তৱত পৰিণত হ’ব ধৰিছে। কলিয়াবৰৰ পৰ্যটন ক্ষেত্ৰত গুৰুত্ব দিয়া অৱদানৰ বাবে অসম চৰকাৰে কর্মশ্রী বঁটাৰে সন্মানিত কৰিছে বিতোপন নেওগক। বিতোপন নেওগৰ কৰ্মৰ প্রতি শ্ৰদ্ধা জনাই কলিয়াব মহকুমা প্ৰাংগনত অনুষ্ঠিত ৰাজহুৱা অভিনন্দন অনুষ্ঠানত কলিয়াবৰ কেন্দ্রীয় ছাত্র সন্থা, কলিয়াবৰ সাংবাদিক সন্থা, ক্লিন জখলাবন্ধা গ্ৰীণ জখলাবন্ধাকে আদি কৰি বিভিন্ন দল-সংগঠনৰ লগতে বহু সচেতন ব্যক্তিয়ে অভিনন্দন জ্ঞাপন কৰে।

 

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে