February 2, 2023, 3:36 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি প্ৰেমত হাবুডুবো খোৱা উৰ্বশ্ৰীৰ প্ৰেম হৈ ৰ’ল আধৰুৱা… বিতৰ্কই লগ এৰা নাই সাহিত্য সভাৰ, কাৰ্যসূচীত বিনা অনুমতিত সন্নিবিষ্ট কৰিলে সাহিত্যিক ৰীতা চৌধুৰীৰ নাম নিম্ন মধ্যবিত্তক আকৰ্ষণ কৰিবলৈ কৰৰ বোজা কিছু হ্ৰাস কৰাৰ প্ৰস্তাৱ দিছে নিৰ্মলা সীতাৰমণে APDCLৰ লোকচানৰ বোজা সাধাৰণ জনতাৰ ওপৰত জাপি দিয়া কাৰ্য মানি লোৱা নহ’বঃ আপ টুকটুকী ছায়া স্মৃতি এম ই মাদ্ৰাছাৰ অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষয়িত্ৰীক বিদায় সম্বৰ্ধনা মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে নাই বুলি কোৱাৰ পাছতো বিজেপিৰ বিধায়ক ৰমাকান্তৰ মতে বাঘ হাজৰিকা আছিল অৰবিন্দ কেজৰিৱালক হত্যাৰ ভাবুকিঃ মাজনিশা আৰক্ষীলৈ আহিল ফোনকল বেবেজীয়াত প্ৰাকৃতিক পৰিবেশত ‘ৰ’দঘাই বেবেজীয়া’ৰ নাট মহোৎসৱৰ সফল সামৰণি আদানি-কাণ্ডৰ ফলত ক্ষতিগ্ৰস্ত ৰাজহুৱা খণ্ডৰ বেংক-বিত্তীয় প্ৰতিষ্ঠানত বিনিয়োগ কৰা অসমৰ লোকৰ ধন কিমান নিৰাপদ? বিবিচিৰ ডকুমেণ্টৰী নিষিদ্ধ সন্দৰ্ভত ৬ ফেব্ৰুৱাৰীত শুনানি গ্ৰহণ কৰিব উচ্চতম ন্যায়ালয়ে

উৰিয়ামঘাটত আৰক্ষী থানা, গাঁওৰক্ষীৰ কাৰ্যালয়, চিআৰপিএফ কেম্পৰ সমীপৰ এটিএমত চোৰৰ তাণ্ডৱ

Reporter Name
  • Update Time : Sunday, September 20, 2020
  • 107 Time View

সৰুপথাৰঃ ধনশিৰি মহকুমা নিৰাপত্তা ব্যৱস্থা কটকটীয়া বুলি দাবী কৰি অহাৰ সময়তে উৰিয়ামঘাটৰ মূল বজাৰস্থিত এটা এটিএমত নিশা চোৰ সোমাই তাণ্ডৱ চলোৱাৰ ঘটনাই চাঞ্চল্যৰ সৃষ্টি কৰিছে৷ চোৰে এটিএম উঠাই নিবলৈ আহিছিল যদিও কিন্তু উঠাই নিবলৈ সক্ষম নোহোৱাত এটিএণটো বিকল কৰি থৈ যায় চোৰৰ দলে৷

উৰিয়ামঘাট আৰক্ষী থানা, গাঁওৰক্ষী বাহিনী , চিআৰপিএফ কেম্পৰ সমীপতে থকা এটিএমটোত বিনা দ্বিধাই তাণ্ডৱ চলি নিৰ্বিঘ্নে আতৰি যায়৷ ২০০৩ চনতে চুলেন খাখলাৰী নামৰ এজন যুৱকে ভাৰতীয় ষ্টেট বেং সৰুপথাৰ‌‌ শাখাৰ অধীনত চিএছপি কেন্দ্ৰৰ জৰিয়তে বেং বীমাৰ ক্ষেত্ৰত অতিকে পিছ পৰা অঞ্চলটোৰ ৰাইজৰ মাজত কাম কৰি আহিছিল। কিন্তু চুৰৰ চকু এইবাৰ ATM মত পৰিল৷ ঘৰৰ পিছ দোৱাৰ ভাঙি এটিএমটোৰ যথেষ্ট ক্ষয় ক্ষতি কৰে যদিও প‌ইছা নিবলৈ সক্ষম নহল। নতুনকৈ অনা লেজাৰ প্ৰিণ্টাৰ এটা লৈ যায় চোৰে দলে৷

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে