August 7, 2022, 8:49 pm
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি মুকালমুৱাৰ কালাৰচৰত প্ৰধানমন্ত্ৰী আবাস যোজনাৰ গৃহত ব্যাপক অনিয়ম ধেমাজিত ১২ লক্ষাধিক টকাৰ ড্ৰাগছ নিষ্কাশন দৰঙৰ এক লাখ চল্লিশ হাজাৰ পৰিয়ালৰ গৃহত স্বাধীনতা দিৱস পালনৰ ব্যৱস্থা মঙলদৈত ষ্টুডেণ্ট কেডেট কৰ্প’ছ(এছ চি চি)ৰ দৰং জিলা সমিতি গঠন বিশ্বনাথৰ পানীভৰালত বিশ্বনাথ জিলা আৰক্ষীৰ উদ্যোগত নিষিদ্ধ গাঞ্জা দাহ কাৰ্যসূচী বহিঃৰাজ্যত অসমৰ জীয়ৰীৰ ৰহস্যজনক মৃত্যু। ঘৰলৈ আনিবলৈ সক্ষম হোৱা নাই মৃতদেহ SC আৰু STক অপমান কৰিলে গ্ৰেপ্তাৰ হ’ব আপুনি মন্ত্ৰী পদৰ পৰা অপসাৰণ পাৰ্থ চেটাৰ্জীক মন্ত্ৰী পদৰ পৰা অপসাৰণ পাৰ্থ চেটাৰ্জীক পুনৰ মন্ত্ৰী পাৰ্থ চট্টোপাধ্যায়ৰ ঘনিষ্ঠৰ ফ্লেটত ২৭ কোটি ৯০ লাখ টকা উদ্ধাৰ

উত্তৰ গুৱাহাটী ৰজা দুৱাৰস্থিত আনন্দৰাম বৰুৱা ভাষা কলা সংস্কৃতি সংস্থা আবিলেকত অঘটন, চিপ লোৱা অৱস্থাত মহিলা কৰ্মচাৰীৰ মৃতদেহ উদ্ধাৰ

Reporter Name
  • Update Time : Monday, July 4, 2022
  • 47 Time View

চাংসাৰিঃ উত্তৰ গুৱাহাটী ৰজা দুৱাৰস্থিত আনন্দৰাম বৰুৱা ভাষা কলা সংস্কৃতি সংস্থা আবিলেকত অঘটন। নিশা চিপ লোৱা অৱস্থাত উদ্ধাৰ হয় এগৰাকী মহিলা কৰ্মচাৰী। আবিলেক চৌহদৰ আবাসগৃহত নিশা এক বজাত ভেণ্টিলেটৰত চিপলৈ আত্মহত্যা কৰে মণিষা কাকতি নামৰ বিবাহিত কৰ্মচাৰীগৰাকীয়ে। মণিষা কাকতি আবিলেকত সহকাৰী গ্ৰন্থাগাৰিক হিচাপে কৰ্মৰত আছিল। মাত্ৰ ৭ মাহ পূৰ্বে নলবাৰীৰ নৱজিৎ বৰ্মন নামৰ যুৱক এজনৰ স’তে বিবাহপাশত আবদ্ধ হৈছিল মণিষা কাকতি। নৱজিৎ বন বিভাগৰ ৱাইল্ড লাইফ কৰ্মচাৰী। নিশা দুৱাৰ বন্ধ অৱস্থাত মহিলাগৰাকীক চিপ লোৱা অৱস্থাত উদ্ধাৰ কৰে স্বামী আৰু এজন কৰ্মচাৰীয়ে। মৃতপ্ৰায় মণিষাক উত্তৰ গুৱাহাটীৰ GNRC হাস্পতাললৈ নিয়া হয় যদিও চিকিৎসকে মৃত বুলি ঘোষণা কৰে।

 

ইপিনে, মণিষা কাকতিৰ আত্মহননৰ ঘটনা ৰহস্যৰ মাজত সোমাই পৰিছে। এসপ্তাহ পূৰ্বৰ পৰা মণিষা পোহনীয়া কুকুৰসহ স্বামী গৃহৰ বাহিৰত আছিল। নিশা কৰ্মস্থলীৰ পৰা হঠাৎ কিয় ঘৰমুৱা হৈছিল স্বামী? ঘৰ অভিমুখী হৈ নগাঁৱৰ পৰা ফোনত সংযোগ বিচ্ছিন্ন হৈছিল নৱজিতৰ। আৰু নাটকীয়ভাৱে আবিলেকৰ আবাসগৃহত দৰ্জা বন্ধ অৱস্থাত নৱজিতে মণিষাক চিপ লোৱা অৱস্থাত উদ্ধাৰ কৰে। সেই মুহূৰ্তত মণিষাৰ প্ৰাণঘূৰি অহিব বুলি জি এন আৰ চিলৈ নিয়া হৈছিল মণিষাক। ইতিমধ্যেই প্ৰাণবায়ু নাইকিয়া হৈছিল মণিষা কাকতিৰ।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে