February 2, 2023, 4:19 am
শেহতীয়া খবৰ ▪️
শ্ৰীমন্ত শঙ্কৰদেৱ সঙ্ঘ বকলীয়াঘাট আঞ্চলিক শাখাৰ ৬৫ সংখ্যক প্ৰতিনিধি সভা জামুগুৰিহাটৰ ত্যাগবীৰ হেমবৰুৱা মহাবিদ্যালয়ত প্ৰাক্তন ছাত্ৰ-ছাত্ৰী সন্মিলন চিচুপানীত নিখিল বড়ো ছাত্ৰ সন্থাৰ অধিবেশন স্কুল অৱ ড্ৰামাৰ নিবেদন “দ্য চাইলেণ্ট কিলাৰ” মৰিয়নি বিহু সুৰক্ষা সমিতিৰ পঞ্চম দ্বিবাৰ্ষিক অধিবেশন আৰ্তজনৰ কাষত তিতাবৰ মহকুমা গ্ৰাম্য সাংবাদিক সংন্থা প্ৰধান মন্ত্ৰীৰ কৃষক সন্মান নিধি বিষয়ক সভা ৰাজধানী এক্সপ্ৰেছত জুই হোজাইৰ কপাহবাৰীত পথ দুৰ্ঘটনা বিটিচিত আজি দ্বিতীয় পৰ্যায়ৰ নিৰ্বাচন কোকৰাঝাৰত হাগ্ৰামা মহিলাৰীৰ ভোটদান মন্ত্ৰী চন্দন ব্ৰহ্মৰ ভোটদান এনথৰক্স ৰোগত আক্রান্ত হৈ জয়পুৰ বৰ্ষাৰণ্যত হাতীৰ মৃত্যু তিনিচুকীয়াৰ ঢলা ছৈখোৱাত ঐতিহাসিক “বাবু পূজা” বেবেজীয়াত এ এছ আই প্ৰহ্লাদ নাথে ক্ষমতাৰ অপ-প্ৰয়োগেৰে জনতাক হাৰাশাস্তি প্ৰেমত হাবুডুবো খোৱা উৰ্বশ্ৰীৰ প্ৰেম হৈ ৰ’ল আধৰুৱা… বিতৰ্কই লগ এৰা নাই সাহিত্য সভাৰ, কাৰ্যসূচীত বিনা অনুমতিত সন্নিবিষ্ট কৰিলে সাহিত্যিক ৰীতা চৌধুৰীৰ নাম নিম্ন মধ্যবিত্তক আকৰ্ষণ কৰিবলৈ কৰৰ বোজা কিছু হ্ৰাস কৰাৰ প্ৰস্তাৱ দিছে নিৰ্মলা সীতাৰমণে APDCLৰ লোকচানৰ বোজা সাধাৰণ জনতাৰ ওপৰত জাপি দিয়া কাৰ্য মানি লোৱা নহ’বঃ আপ টুকটুকী ছায়া স্মৃতি এম ই মাদ্ৰাছাৰ অৱসৰপ্ৰাপ্ত শিক্ষয়িত্ৰীক বিদায় সম্বৰ্ধনা মুখ্যমন্ত্ৰীয়ে নাই বুলি কোৱাৰ পাছতো বিজেপিৰ বিধায়ক ৰমাকান্তৰ মতে বাঘ হাজৰিকা আছিল অৰবিন্দ কেজৰিৱালক হত্যাৰ ভাবুকিঃ মাজনিশা আৰক্ষীলৈ আহিল ফোনকল বেবেজীয়াত প্ৰাকৃতিক পৰিবেশত ‘ৰ’দঘাই বেবেজীয়া’ৰ নাট মহোৎসৱৰ সফল সামৰণি আদানি-কাণ্ডৰ ফলত ক্ষতিগ্ৰস্ত ৰাজহুৱা খণ্ডৰ বেংক-বিত্তীয় প্ৰতিষ্ঠানত বিনিয়োগ কৰা অসমৰ লোকৰ ধন কিমান নিৰাপদ? বিবিচিৰ ডকুমেণ্টৰী নিষিদ্ধ সন্দৰ্ভত ৬ ফেব্ৰুৱাৰীত শুনানি গ্ৰহণ কৰিব উচ্চতম ন্যায়ালয়ে

ইউটিউবাৰক আপুনি অনুসৰণ কৰে নেকি, সাৱধান! ইউটিউবাৰ হ’ব পাৰে হত্যাকাৰী

Reporter Name
  • Update Time : Tuesday, July 5, 2022
  • 29 Time View

ডিজিটেল ডেস্কঃ আপুনি ইউটিউবাৰক বৰ বেছি বিশ্বাস কৰে নেকি? সাৱধান একাংশ ইউটিউবাৰৰ নাম এতিয়া হত্যাকাৰীৰ তালিকাত। আমেৰিকাৰ চিকাগোত এজন ইউটিউবাৰে প্ৰাণ ললে ৬ জন লোকৰ। খবৰ অনুসৰি ৰবাৰ্ট ই ক্ৰিমো তৃতীয় নামৰ ইউটিউবাৰজনে চিকাগোৰ বিভিন্ন ঠাইত প্ৰায় আঠ ঘণ্টা ধৰি গুলীচালনা কৰিছিল। চিকাগোৰ ইলিনয়ৰ চাউথ ৱেণ্টৱাৰ্থ এভিনিউত এগৰাকী ২৪ বছৰীয়া মহিলাৰ মৃত্যু হৈছে। গ্ৰেণ্ড ক্ৰছিঙৰ ওচৰত তিনিজন লোকৰো মৃত্যু হৈছিল।

ৰবাৰ্টৰ বন্দী হোৱা ভিডিঅ’ ইতিমধ্যে ভাইৰেল হৈ পৰিছে। ভিডিঅ’টোত, ৰবাৰ্টৰ গাড়ীখন কেইবাখনো আৰক্ষীৰ গাড়ীৰে আগুৰি আছিল। আৰক্ষীয়ে তেওঁক আত্মসমৰ্পণ কৰিবলৈ কৈছিল। এজন আৰক্ষী বিষয়াক কোৱা শুনা যায় ভিডিঅ’টোত, “আপুনি আত্মসমৰ্পণ কৰক। আনহাতে, ক্ৰিমোক ষ্টিয়েৰিং হাতেৰে এখন হোণ্ডা গাড়ীত বহি থকা দেখা গৈছে। তাৰ পিছত, তেওঁ পলাই যাবলৈ চেষ্টা কৰিছিল। কিন্তু আৰক্ষীয়ে তেওঁক খেদি খেদি গ্ৰেপ্তাৰ কৰে।

আৰক্ষীৰ তথ্য অনুসৰি, ২২ বছৰীয়া ৰবাৰ্ট এজন ইউটিউবাৰ। তেওঁৰ বিভিন্ন নামেৰে কেইবাটাও ইউটিউব চেনেল আছে।

🔹 বাতৰিটো ভাল পালে শ্বেয়াৰ কৰক

◼️ তলৰ বাতৰিসমূহো পঢ়িব পাৰে